Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Zoe Essentials Fitness Gloves, Pink Nude

880,00ден
-+

Zoe Essentials Fitness Gloves, Pink Nude

Зое ракавиците се изработени од цврсти, сигурни и издржливи материјали за да издржат било каков тренинг.Тие се дизајнирани на таков начин што ткаенината на мрежата од горната страна овозможува одлична и целосна флексибилност. Долната страна е дополнително засилена со цврст материјал за да се спречат болка и повреди. Тие го олеснуваат контролирањето на перформансите на вежбите. спречуваат иритација на кожата и обезбедуваат сигурен зафат што ќе ви овозможи да повторите килограми и повеќе. Исто така, тие се при рака во секоја торба.

 

Првите Зое ракавици кои спаѓаат во фитнес модата!

 

Зое раквиците нудат повеќе намени во фитнесот – од кревање тегови во теретана до возење велосипед. Ракавиците се идеален партнер за квалитетни резултати и ќе станат составен дел од од вашиот тренинг.

 

карактеристики:

 

∙ Топ дизајн

 

∙ Флексибилна форма и удобност

 

∙ Совршен стисок на тегови и шипки

 

∙ Максимална стабилност во зглобот за да се спречи повреда

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018