Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Компресиски чорапи Rх бели

3.570,00ден
Бесплатна испорака
-+

Компресиски чорапи Rх бели

Постепена компресија од прсти до колена со гарантирано чувство на удобност го забрзува закрепнувањето и обезбедува целосно задржување на мускулите на место, зголемена поддршка за глуждот и лакот на стапалото. Тие се дизајнирани за совршено вклопување и со единствена естетика добиена со помош на напредна технологија на ткаење.

 

Удобноста е клучна карактеристика на овој производ, прозрачен материјал и ѓонови што апсорбираат шок.

 

Боја: бели

Пар

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018