Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Basic стегач за грб, 3 мм

2.670,00ден
Бесплатна испорака
-+

Basic стегач за грб, 3 мм

Основна потпора за грбот која го подобрува протокот на крв и ги одржува мускулите топли. Се користи за спречување и намалување на болката во грбот и за спречување на истегнување.

 

Боја: сина

СБР / Неопрен 3мм

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018