Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Заштита и стегачи

Сортирај по:
Rehband
1.430,00ден
Го отстранува товарот од тетивниот зглоб во подлактицата и ја ублажува болката. Отстранливиот пелет се користи за индивидуално прилагодување и обезбедува совршено чувство на удобност. Се користи за тениски или голферски лакт. Боја: црна ..
Rehband
1.425,00ден
Основна и флексибилна потпора за глуждот што овозможува чувство на топлина и го зголемува протокот на крв во стапалото. Се користи за повреди на Ахиловата тетива, помала нестабилност и за вкочанетост на глуждот. Боја: сина СБР / Н..
Rehband
1.430,00ден
Основна потпора за колена чие дејство обезбедува чувство на топлина и ја ублажува болката. Се користи за спречување на лесни повреди на коленото. Боја: синаСБР / Неопрен 3мм..
Rehband
1.780,00ден
Потпора што обезбедува чувство на топлина, го зголемува протокот на крв и ја ублажува болката. Се користи за воспалителни состојби (на пр. Периоститис) и делумно кршење на мускулите.   Боја: сина СБР / Неопрен 1,5мм / 3мм..
Rehband
1.425,00ден
Основна топлинска потпора дизајнирана да го подобри протокот на крв и да спречи помали истегнувања во областа на дланката или подлактицата. Се користи за ублажување на болка, истегнување и воспаление. Боја: сина СБР / Неопрен 1,5мм..
Rehband
3.120,00ден
Потпора за коленото со отвор на пателата што обезбедува дополнителна стабилизација околу чашката на коленото. Се користи за прекумерен стрес и за ублажување на болката. Боја: сиваМатеријал: СБР / Неопрен 5мм..
Rehband
4.020,00ден
Потпора од лесен текстил што обезбедува високо ниво на стабилност и извонредна издржливост. Прозрачната ткаенина SpaceTex® овозможува исклучително добро чувство на удобност при носењето. Боја: црнаМатеријал: ленти SpaceTex®, Velor, Најлон ..
Rehband
6.250,00ден
Анатомски дизајнирана потпора за колено, особено погодна за спортови на сила. Овозможува импресивно ниво на стабилност и удобност и располага со полуфлексибилни ремени за индивидуално прилагодување. Боја: сиваСБР / Неопрен 7мм ..
Rehband
3.570,00ден
Постепена компресија од прсти до колена со гарантирано чувство на удобност го забрзува закрепнувањето и обезбедува целосно задржување на мускулите на место, зголемена поддршка за глуждот и лакот на стапалото. Тие се дизајнирани за совршено вклопу..
Rehband
2.140,00ден
Потпора за колено Rx од 5 mm - за поддршка на средно ниво. Овој стегач за колена со дебелина од 5 мм ви помага при различни видови тренинзи каде што ви треба и подвижност и потпора. Компресивните стегачи за колено Rehband 7751 се изработени од не..
Rehband
2.680,00ден
Потпората за лакт Rx е производ кој обезбедува силна поддршка при тешки вежби или ја ублажува болката ако сте повредени. Боја: црна/розева СБР / Неопрен 5мм..
Rehband
2.680,00ден
Потпората за потколено/лист Rx е идеален избор ако барате начин да спречите воспаление или ако сакате да ги заштитите потколената од триење. Подигнете го тренингот на следното ниво со употреба на потпората за потколеница Rehband Rx. · &n..
Rehband
1.780,00ден
Уникатниот дизајн на потпората за зглоб Rehband RX овозможува рамномерна компресија на вашиот зглоб, одржувајќи ги зглобовите загреани, давајќи им ја потребната поддршка за време на вежбањето. Покрај тоа, стегачот ги штити вашите зглобови од триењ..
Rehband
3.120,00ден
Потпора за тениски и голферски лакт што овозможува индивидуално прилагодување со употреба на траките со лепенка. Го намалува притисокот врз тетивата и ја ублажува болката во добра мера. Боја: сива СБР / Неопрен 5мм..
Прикажани 1 до 14 од 14 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018