Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Girl 4 Pro Gloves, Purple

1.140,00ден
-+

Елегантни и моќни!

Овие женски ракавици се елегантни но цврсти, издржливи за фитнес, вежбање во теретана, за тегови и за справи. Дизајнирани се такашто мрежата дозволува прозрачност и целосна флексибилност.

Воведи стил во твоето вежбање!

Карактеристики:

Елегантен дизајн

Флексибилен облик, удобност и прозрачност

Совршен стисок со тегови и шипки

Максимална стабилност на зглобовите, како би спречиле повреди

Состав:

Кожа 50% 

Најлон 10%

Полиестер 30%

Еластин 30%

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018