Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Fusion Grip Gloves, Red

990,00ден
-+

Биди јак!

Овие ракавици ви овозможуваат да тренирате со нив фитнес, дигање тегови, да возите велосипед. Ракавиците се идеален партнер за постигнување квалитетни резултати.

Карактеристики:

  • Идеален дизајн
  • Флексибилен облик, удобност и прозрачност
  • Совршен стисок за тегови и шипки
  • максимална стабилност во зглобовите

Состав:

Кожа 30%

Најлон 30%

Полиестер 10%

Еластин 10%

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018