Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Подлоги за вежбање

Сортирај по:
Oprema
1.250,00ден
Татамите претставуваат идеална подлога ѕа сите типови на боречки спортови, фитнес, кросфит, пилатес и генерално било каков облик на тренинг кој има потреба од мека и нелизгачка подлога. Направена е во облик на сложувалка и многу брзо се реди и рас..
Oprema
1.550,00ден
Татамите претставуваат идеална подлога ѕа сите типови на боречки спортови, фитнес, кросфит, пилатес и генерално било каков облик на тренинг кој има потреба од мека и нелизгачка подлога. Направена е во облик на сложувалка и многу брзо се реди и р..
Atleticore
1.650,00ден
НБР Простирка ЈОГА црна, Atleticore, 180цм  Простирка за вежбање НБР, 180цм Простирка за вежбање, една од најудобните на пазарот. Изработена од НБР пена. Димензија: 180х60х1,5цм Боја: црна ..
Atleticore
1.150,00ден
Издржливa  и робуснa повеќенаменска проститрка за вежбање израборена од  ПВЦ материјал. Идеален сооднос на цената и спектарот на употреба. Аеробик, јога , пилатес, БЛТ , сончање на плажа , кампување, се  што ќе посакате е изводливо.&nb..
Unknown!
1.650,00ден
Универзална подлога специјално изработена според корисничките барања и специјалната формула на мешавината на материјалот. Достапен и нуди врвни карактеристики: УдобностИздржливостДолговечностНе се лизга Димензии: 142 x ..
Atleticore
1.660,00ден
Atleticore, TPE Yoga Mat, MilitaryЗа тренинг поразличен од другите!За стабилност и удобност во секоја вежба!Зошто да го купите  Atleticore TPE Yoga Mat military?Технологија против пролизгување, упивање пот и бактерииДимензии: 183 x 61 x 0,5 cmМа..
Gymstick
3.200,00ден
Emotion подлога  Емотивно мат со испакнатини е ефикасно средство за ублажување на мускулната напнатост, болка и непријатност. Притисокот на шилците ја зголемува циркулацијата на крвта и ви овозможува да се чувствувате смирено и опуштено..
Atleticore
490,00ден
Простирка од EVA материјал. Ултимативна повеќе наменска простирка во идеален однос на цена и примени. Аеробик, јога, пилатес, BLT, сончање на плажа, кампување итн. Сешто ќе посакате е изводливо и со достапна цена.Димензија: 173 x 61 x 0..
Kineta
2.840,00ден
Специјално изработени според барањата на корисниците и специјална формула од мешавина на материјали за да ги задоволат сите корисници на спортски сали и клубови. Достапна цена и нуди врвни карактеристики: Максимална удобност, врвна изработка..
UFC
1.320,00ден
Подлога за тренинг Висок квалитет и еко прифатлива. Исклучително густа за удобност и перформанси. Се преклопува лесно за лесно складирање Материјал: НБРДимензии на производот: 1730 x 610 x 10MMДимензии на пакувањето: ..
Zoe
2.150,00ден
ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, NudeНеопходен партнер за секоја вежба на под. Без разлика дали се работи за јога, професионален или рекреативен спорт, удобната подлога е секогаш пријател на вашето тело. Направена е од висококвалитетни ECO TPE..
Zoe
2.150,00ден
ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, PurpleНеопходен партнер за секоја вежба на под. Без разлика дали се работи за јога, професионален или рекреативен спорт, удобната подлога е секогаш пријател на вашето тело. Направена е од висококвалитетни ECO T..
Zoe
1.800,00ден
ZOE, Premium Yoga WheelБрој еден во трендовите за фитнесЕден од најпопуларните реквизити за вежбање во 2018 година, според списанието Elle, се вика тркало за  јога. Тоа е шуплив, кружен реквизит кој служи како помагало при истегнување, намалувањ..
Unknown!
1.390,00ден
Active Workout простирката за активен тренинг обезбедува удобна основа за домашен фитнес тренинг. Тренингот е безбеден и удобен на овој густа, мека и нелизгава подлога за вежбање. Простирката е изработена од еколошки NBR материјали. Техничка ..
Gymstick
1.230,00ден
Активна подлога за вежбање која обезбедува нелизгачка и безбедна платформа за вежби, како што се истегнување, вежби за сила и пилатес тренинг. Оваа подлога е издржлива и лесно се одржува чиста. Техничка информација: Димензии: 170 x 60 x 0,4..
Gymstick
1.850,00ден
 Подлога Gymstick, 160х80х0,6 смЗаштитната подлога е развиена за да го заштити подот под кардио машини и уреди за тренинг за сила. Направено од материјал со висока густина за да се заштити секаков вид под од оштетување од тешки уреди како шт..
Gymstick
2.290,00ден
Подлога Gymstick, 200х100х0,6 смЗаштитната подлога е развиена за да го заштити подот под кардио машини и уреди за тренинг за сила. Направено од материјал со висока густина за да се заштити секаков вид под од оштетување од тешки уреди како што се ..
Kineta
3.880,00ден
Премиум подлога за јога и каква било форма на вежбање. Совршено се прилепува на подот и има идеална дебелина од 0,8 см.Издржлив и лесен за перење, ќе ви овозможи пријатен тренинг. Димензии 180 х 60 х 0,8 см..
Gymstick
2.470,00ден
Совршен избор за студија и јога центри. Издржлива e и се карактеризира со долговечност. Со полу-затворена клеточна површина, влагата и потта се задржуваат од продирање во престирката, а со тоа и растот на бактериите.Пена со висока густина за уник..
Прикажани 1 до 19 од 19 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018