Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Мерачи/Ваги/Мерачи на притисок

Сортирај по:
Myprotein
320,00ден
Myprotein калипер е прецизен инструмент за мерење на дебелина на кожните набори од кои може да се оцени колкав процент на телесна маст имате. Myprotein калиперот исто така, вклучува мерна таблица  на маса за мажи и жени, на возраст од 18 до 65 г..
Fitbit
4.000,00ден
Добијте појасна слика за вашето здравје со оваа лесна за употреба паметна вага која работи во комбинација со производите на Fitbit и ви помага да ги постигнете вашите цели за здравје и фитнес. Тежина и повеќе: следете повеќе од само мерење на ..
Fitbit
4.000,00ден
Добијте појасна слика за вашето здравје со оваа лесна за употреба паметна вага која работи во комбинација со производите на Fitbit и ви помага да ги постигнете вашите цели за здравје и фитнес. Тежина и повеќе: следете повеќе од само мерење на ..
Polar
7.410,00ден
Polar Balance, pametna vaga Povezana pametna vaga Polar Balance više je od pametne vage. Povežite je s Polarovim uređajem za praćenje aktivnosti i besplatnom aplikacijom za zdravlje i vježbanje Polar Flow kako biste lakše vodili računa o tome š..
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018