Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

-20%

Latex tube, Atleticore Hard

990,00ден 792,00ден
-+

Латекс Tube Аtleticore Hard е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со тешко оптоварување.
Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење .
Таа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напорни фитнес и пилатес вежби за зајакнување и тонирање на мускулите.
Цевката на двата краја има рачка .
 

Еластичните цевки обично траат подолго од лентата, и се погодни за поширок репертоар на вежби.

Повеќето од движењата при вежбање со тегови можат да се заменат со еластичната цевка, но силата на отпорот е поинаква.

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018