Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Garmin fēnix 7 Solar slate gray

49.980,00ден
Бесплатна испорака
-+

ОДИ ПОДОЛГО. СТАНИ ПОСИЛЕН. СЕДУМ ДЕНА ВО НЕДЕЛАТА.

Исполнете го секој атлетски или надворешен предизвик со цврстиот мултиспортски GPS часовник fēnix 7 Solar. Неговиот соларен објектив за полнење Power Glass™ ја користи сончевата енергија за да го продолжи животниот век на батеријата - напојувајќи ги напредните функции за обука, спортските апликации, сензорите за следење на здравјето и благосостојбата и многу повеќе.

https://www.youtube.com/watch?v=RPNbje62xqQ&feature=emb_title

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018