Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

HRM часовници/Штоперици/Камери

Сортирај по:
Garmin
15.980,00ден
You want to take your ride inside and stay in shape year-round. Keep it easy and accessible with this powerful indoor trainer with magnetic brake.ОписMANUAL RESISTANCE CONTROLThe Boost is controlled by a lever on your steer, allowing you to set ..
Fitbit
10.150,00ден
Постигнете ги вашите цело со помош на тракер за здравје и фитнес, кој има вграден GPS, следење на срцевиот ритам 24/7 и целодневно пратење на чекори, калории, активни минути и повеќе во удобна нараквица.Fitbit Charge 4 ви нуди: Вграден GP..
Fitbit
10.150,00ден
 Постигнете ги вашите цело со помош на тракер за здравје и фитнес, кој има вграден GPS, следење на срцевиот ритам 24/7 и целодневно пратење на чекори, калории, активни минути и повеќе во удобна нараквица.Fitbit Charge 4 ви нуди: Вграден ..
Fitbit
10.150,00ден
Постигнете ги вашите цело со помош на тракер за здравје и фитнес, кој има вграден GPS, следење на срцевиот ритам 24/7 и целодневно пратење на чекори, калории, активни минути и повеќе во удобна нараквица.Fitbit Charge 4 ви нуди: Вграден GP..
Fitbit
7.560,00ден
Тенок тракер кој ве инспирира секој денВашето тело е уникатно. И вашето видење треба да биде.Целодневно следење на активноститеСрцевиот ритам 24/7Алатки за подобар сонБесплатна проба, период од една година за Premium *Активни зони за неколку минути..
Fitbit
7.560,00ден 6.426,00ден
Тенок тракер кој ве инспирира секој денВашето тело е уникатно. И вашето видење треба да биде.Целодневно следење на активноститеСрцевиот ритам 24/7Алатки за подобар сонБесплатна проба, период од една година за Premium *Активни зони за неколку минути..
Fitbit
7.560,00ден
Тенок тракер кој ве инспирира секој денВашето тело е уникатно. И вашето видење треба да биде.Целодневно следење на активноститеСрцевиот ритам 24/7Алатки за подобар сонБесплатна проба, период од една година за Premium *Активни зони за неколку минути..
Fitbit
23.150,00ден
Паметен часовник кој ви помага да го намалите стресот и да го следи срцевиот ритам.Прилагодете се на вашето тело со алатки за здравјето на срцето, управување со стресот, трендовите на температурата на кожата и многу повеќе.Следење на стресот и сен..
Fitbit
16.300,00ден
Запознајте го Fitbit® Versa 2 - паметен часовник кој го подобрува секој момент. Поставете аларми преку глас, поставете потсетници за спиење или проверете ја прогнозата. Со модерен и разновиден дизајн, носиете часовник за работа и теретана. Сл..
Fitbit
13.780,00ден
Запознајте го Fitbit® Versa 2 - паметен часовник кој го подобрува секој момент. Поставете аларми преку глас, поставете потсетници за спиење или проверете ја прогнозата. Со модерен и разновиден дизајн, носиете часовник за работа и теретана. Сл..
Fitbit
16.300,00ден
Запознајте го Fitbit® Versa 2 - паметен часовник кој го подобрува секој момент. Поставете аларми преку глас, поставете потсетници за спиење или проверете ја прогнозата. Со модерен и разновиден дизајн, носиете часовник за работа и теретана. Сл..
Fitbit
16.500,00ден
Запознајте го Fitbit Versa 3 ™, мотивациониот паметен часовник за здравје и фитнес со вграден GPS, активни зони во минута и музички искуства за да бидете во движење.Мотивација, инспирација, персонализацијаВграден GPSСрцева фрекфенција 24/7А..
Fitbit
16.500,00ден
Запознајте го Fitbit Versa 3 ™, мотивациониот паметен часовник за здравје и фитнес со вграден GPS, активни зони во минута и музички искуства за да бидете во движење.Мотивација, инспирација, персонализацијаВграден GPSСрцева фрекфенција 24/7Активни зо..
Fitbit
16.500,00ден
Запознајте го Fitbit Versa 3 ™, мотивациониот паметен часовник за здравје и фитнес со вграден GPS, активни зони во минута и музички искуства за да бидете во движење. Мотивација, инспирација, персонализација Вграден GPS Срцева ..
Fitbit
1.500,00ден
Чувајте го вашиот Fitbit Charge 4 секогаш наполнет за да не пропуштите ниту чекор! Овој тенок кабел за полнење има USB приклучок и лесно се вклопува во секоја торба.  Кабелот е компатибилен со Fitbit Charge 4..
Fitbit
1.280,00ден
Чувајте го вашиот Fitbit Inspire 2 секогаш наполнет за да не пропуштите ниту еден чекор! Овој тенок кабел за полнење има USB приклучок и лесно се вклопува во секоја торба.  Кабелот е компатибилен со Fitbit Inspire 2..
Fitbit
1.280,00ден
Чувајте ги вашите Fitbit Sense или Versa 3 секогаш наполнети за да не пропуштите ниту чекор! Овој тенок кабел за полнење има USB приклучок и лесно се вклопува во секоја торба.  Кабелот е компатибилен со Sense и Fitbit Versa 3...
Garmin
18.980,00ден 16.980,00ден
Performance GPS cycling computer with mappingDynamic performance monitoring provides insights on your VO2 max, recovery, training load focus, heat and altitude acclimation, nutrition, hydration and more1Cycling safety features2 include new bike ..
Garmin
42.480,00ден
Pace yourself to higher performanceThese rugged fēnix multisport GPS watches let you add mapping, music, intelligent pace planning and more to your workouts — so you can take any challenge in stride.Wrist-based heart rate1 and Pulse Ox2 sen..
Garmin
46.480,00ден
GARMIN fēnix 6X ProShow your wrist what you’re made ofPush new limits and explore new challenges — while adding mapping, music, intelligent pace planning and more to your workouts with the fēnix 6X selection of premium smartwatches.Wrist-based heart ..
Garmin
49.980,00ден
Show your wrist what you’re made ofPush new limits and explore new challenges — while adding mapping, music, intelligent pace planning and more to your workouts with the fēnix 6X selection of premium smartwatches.Wrist-based heart rate1 and Puls..
Garmin
55.780,00ден 52.780,00ден
ОДИ ПОДОЛГО. СТАНИ ПОСИЛЕН. СЕДУМ ДЕНА ВО НЕДЕЛАТА.Одговарајте на секој атлетски или надворешен предизвик со цврстиот fēnix 7 Sapphire Solar мултиспортски GPS часовник. Неговиот соларен објектив за полнење Power Sapphire™ отпорен на гребење ја корист..
Garmin
43.480,00ден 41.480,00ден
БИДЕТЕ ПОДОБРИ ВО СЕ. СЕДУМ ДЕНА ВО НЕДЕЛАТА.Комбинирајќи ги најдобрите карактеристики на нашите фитнес и надворешни часовници, цврстиот повеќеспортски GPS часовник fēnix 7 ги комбинира врвниот дизајн и перформансите со можност за носење 7 дена во не..
Garmin
71.280,00ден
Get a battery boost from the sunlight, so you can go longer between charges.How is your body holding up? Wrist-based heart rate1 and Pulse Ox2 will let you know.Need a running coach that knows the terrain? Check out the PacePro™ feature.Nav..
Garmin
61.980,00ден
Get a battery boost from the sunlight, so you can go longer between charges.How is your body holding up? Wrist-based heart rate1 and Pulse Ox2 will let you know.Need a running coach that knows the terrain? Check out the PacePro™ feature.Nav..
Garmin
49.980,00ден
ОДИ ПОДОЛГО. СТАНИ ПОСИЛЕН. СЕДУМ ДЕНА ВО НЕДЕЛАТА.Исполнете го секој атлетски или надворешен предизвик со цврстиот мултиспортски GPS часовник fēnix 7 Solar. Неговиот соларен објектив за полнење Power Glass™ ја користи сончевата енергија за да го про..
Garmin
55.780,00ден
Get a battery boost from the sunlight, so you can go longer between charges.How is your body holding up? Wrist-based heart rate1 and Pulse Ox2 will let you know.Need a running coach that knows the terrain? Check out the PacePro™ feature.Nav..
Garmin
61.980,00ден
Get a battery boost from the sunlight, so you can go longer between charges.How is your body holding up? Wrist-based heart rate1 and Pulse Ox2 will let you know.Need a running coach that knows the terrain? Check out the PacePro™ feature.Nav..
Garmin
43.480,00ден 41.480,00ден
It’s your body. Know it better with wrist-based heart rate1 and Pulse Ox2.Run and ride — it’s what you do. Tracking all your stats — it’s what we do.The world is yours to explore. Navigation sensors help you find your way back.No matter where yo..
Garmin
61.980,00ден
Get a battery boost from the sunlight, so you can go longer between charges.How is your body holding up? Wrist-based heart rate1 and Pulse Ox2 will let you know.Navigate with preloaded TopoActive Europe maps and use built-in Wi-Fi® for easy..
Прикажани 1 до 30 од 130 (5 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018