Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

-30%

Deep Tissue ролер пена Atleticore

1.790,00ден 1.253,00ден
Бесплатна испорака
-+
  • Преносен со мали димензии.
  • Одличен за вежби за стабилизација на трупот, рамнотежа и издржливост.
  • Прилагоден и за лесно истегнување и масажа.
  • Помага при мобилност

 

Димензија: 33 cm x 15 cm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018