Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Фитнес/Аеробик/Пилатес опрема

Сортирај по:
Kineta
450,00ден
Се испорачува со цевче за дување и резервен вентил за затварање ..
Oprema
1.990,00ден
Бесплатна испорака
Grid Foam Roller Ролер пена за масирање на мускулите Grid Roller от е многу сестран односно повеќенаменски.Иако по конструкција е многу сличен на ролерите од EVA сунѓереста пена тој е сепак малце потврд. Во основата..
Oprema
1.890,00ден
Бесплатна испорака
Известување: Во цената е вклучена една латекс трака и бојата може да варира од таа на сликата Совршено помагало за подобро изведување и  зголемување на отпорот на вежби како што се мртво кревање, бенч прес, вежби со кетлбел и сл.&nb..
Oprema
2.390,00ден
Бесплатна испорака
Известување: Во цената е вклучена една латекс трака и бојата може да варира од таа на сликата Совршено помагало за подобро изведување и  зголемување на отпорот на вежби како што се мртво кревање, бенч прес, вежби со кетлбел и сл.&..
Oprema
2.900,00ден
Бесплатна испорака
Известување: Во цената е вклучена една латекс трака и бојата може да варира од таа на сликата Совршено помагало за подобро изведување и  зголемување на отпорот на вежби како што се мртво кревање, бенч прес, вежби со кетлбел и сл.&..
Oprema
3.490,00ден
Бесплатна испорака
Известување: Во цената е вклучена една латекс трака и бојата може да варира од таа на сликата Совршено помагало за подобро изведување и  зголемување на отпорот на вежби како што се мртво кревање, бенч прес, вежби со кетлбел и сл.&..
Oprema
4.090,00ден
Бесплатна испорака
Известување: Во цената е вклучена една латекс трака и бојата може да варира од таа на сликата Совршено помагало за подобро изведување и  зголемување на отпорот на вежби како што се мртво кревање, бенч прес, вежби со кетлбел и сл.&..
Atleticore
650,00ден
Латекс Tube Аtleticore Light е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со лесно оптоварување. Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење . Таа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напорни..
Atleticore
990,00ден
Латекс Tube Аtleticore Hard е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со тешко оптоварување. Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење . Таа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напорни ..
Atleticore
730,00ден
Латекс Tube Аtleticore Medium е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со средно оптоварување. Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење . Таа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напор..
Atleticore
820,00ден 615,00ден
Power Band - Латекс трака Atleticore 1,3cmСовршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со кетлбели, deadlift, бенч и слично.Изграден во облик на прстен од неколку слоен латекс за максимална издржливост и поголема долготрајност.Користете е..
Atleticore
1.150,00ден 862,00ден
Power Band - Латекс трака Atleticore 2,1cmСовршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со кетлбели, deadlift, бенч и слично.Изграден во облик на прстен од неколку слоен латекс за максимална издржливост и поголема долготрајност.Користете е..
Atleticore
1.560,00ден 1.170,00ден
Бесплатна испорака
Power Band - Латекс трака Atleticore 3,2cmСовршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со кетлбели, deadlift, бенч и слично.Изграден во облик на прстен од неколку слоен латекс за максимална издржливост и поголема долготрајност.Користете е..
Atleticore
670,00ден
Јаже за скокање Економична верзија на ултра брзо јаже. Рачките се доволно долги (12цм) и со помош на ротирачки механизам, овозможено е убрзување на сајлата со минимален напор. Едноставно подесување на должината на сајлата до максимум 285цм ..
Kineta
990,00ден
Лесен и мек блок кој е отпорен на гребаници е идеален за вежби во домашна атмосфера или надвор. Исклучително е издржлива со заоблени рабови за полесно ракување. ..
Kineta
530,00ден
Гума за вежбање - Latex. Гумена трака за пилатес и фитнес. Оптимална направа за вежбање одлична за патување. Достапна во 3 бои/нивоа на затегнувања: зелена, црвена и сина. Должина 180цм. ..
Oprema
2.590,00ден
Бесплатна испорака
Mekana strunjača za proprioceptivni trening Specijalni mekani pjenasti materijal, ovoj strunjači daje izuzetno destabilizirajuća svojstva. Trening na takvoj podlozi omogućuje nam da mnoge poznate vježbe podizanja, čučnjeva, iskoraka, trbušnjaka i ..
Kineta
2.650,00ден
Бесплатна испорака
ПречкиКомплетот е составен од:2 – основа (може да се наполни со песок)3 – должина на цевка 100 cm2 - носач ..
Kineta
1.030,00ден
Препреки за прескокнување.Долготрајна, висок квалитет алуминиум Висина: 30 cmПодобрен тренинг за нозе, агилност и координација ..
Atleticore
1.890,00ден
Бесплатна испорака
Foam roller – фитнес ролер, изработен од густа ЕВА пена, лесен и едноставен за употреба овозможува безбројни корисни вежби за развој на сила и рамнотежа, обликување и масажа на целото тело. Идеален за само-масажа и пилатес Одличен за истегнувањ..
Garmin
15.980,00ден
Бесплатна испорака
You want to take your ride inside and stay in shape year-round. Keep it easy and accessible with this powerful indoor trainer with magnetic brake.ОписMANUAL RESISTANCE CONTROLThe Boost is controlled by a lever on your steer, allowing you to set ..
Gymstick
10.500,00ден
Бесплатна испорака
Фитнес ТрамполинаТрамполина за скокање наменета за скок вежби, без разлика дали сте почетник или експерт. Закрепнувањето без стрес сега е прифатливо и практично. Меко одскокнување за подобра кондиција на телото. Силна рамка и долготраен кабел.-Ме..
Atleticore
2.900,00ден
Бесплатна испорака
Придобивките од Foam Roller се веќе одамна препознати од старна на физиотерапевтите и спортистите, а сега се достапни и за домашна употреба. Foam Roller се идеални за подршка на вашиот тренинг со кои можете да масирате мускулно ткиво а со тоа и да..
Sveltus
920,00ден
Содржи 4 латекс траки. Секоја трака е со различна јачина (10,13, 18 и 22 кг). Траките може да се користат за време на разни вежби за зајакнување на мускулите, јога, пилатес и рехабилитација по повреда. Погодни за почетници и напредни вежби, ..
Atleticore
1.210,00ден
Атлетикор бицепс бластерПоддршка за вашите бицепси! Помагалото за бицепс, т.е. Блисепс Бластер, е исклучително ефикасна помош за изолација при тренирање на рацете. Совршено ги поддржува лактите и ви овозможува да ја одржувате правилната пози..
Atleticore
1.100,00ден
Atleticore, Latex Mini Bands set, 3 парчињаСет од 3 еластични тракиОвие траки Ви овозможуваат да вежбате каде што ќе посакате: дома, во теретана, на отоворено и кога патувате. Се применуваат во многу вежби ,како за горен дел така и за долен дел од те..
Gymstick
1.220,00ден
Barbell PadОсновата за вратилото (шипката) е изработена од едно парче гумена пена која ги штити рамената и вратот за време на сквотови, испакнатини и туркање на колкот. Високата густина и густа основа е ергономски дизајнирана со жлеб за вратот. Уп..
Atleticore
4.600,00ден
Бесплатна испорака
Battle rope, Тренинг јаже, 38 mm / 12 mСистемот за обука на јаже е единствена и комплетна програма за фитнес што ќе ви помогне да ја подобрите вашата кондиција за кратко време и да развиете сила, експлозивност и брзина.Ова квалитетно јаже за обука (B..
BOSS
1.600,00ден
Бесплатна испорака
Boss Fit Band М е фитнес реквизит за зајакнување и обликување на глутеусот и мускулите на нозете.Со Boss Fit Band можете да изведете повеќе од 25 различни вежби (на пр. glute bridge, сквотови, hip thrust, исчекор, итн.) Направен од квалитетн..
Прикажани 1 до 30 од 211 (8 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018