Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Fitbit Versa Gunmetal/Black

17.500,00ден
Бесплатна испорака
-+

Fitbit Versa, Gunmetal/Black

Запознајте го Fitbit Versa смарт часовникот кој секој ваш ден го следи и ви дава инфорамции како да го подобрите. Овој лесен, водоотпорен уред ви помага да ги остварите вашите здравствени и спортски цели со увид, персонализирани следења и совети, испраќање брзи договори, користење апликации, слушање музика и батерија која трае повеќе од 4 дена. Дополнително персонализирајте го својот уред со додатоци и позадини.

  • 4+ денови времетраење на батерија*
  • Зачувува и репродуцира 300+ песни
  • Тренер на вашиот зглоб
  • Континуирано следење на срцеви отчукувања
  • Апликации, widgeti и нотификации


Носете ја својата музика со себеFitbit® Versa™ ви овозможува да ја носите вашата омилена музика со себе. Зачувува и репродуцира 300+ песни, најслушаните радио станици и песни кои се наоѓаат на Deezer. Потребна е преплата

Вашиот приватен партнер низ тренингот и здравјето


Денот трае 24 часа. Толко треба да трае и батеријата на вашиот часовник. Со батерија која трае и до 4 дена, Fitbit Versa го следи и вашето утре, попладне и вечер.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018