Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

FENIX 3 REPLACEMENT BAND

1.860,00ден
Бесплатна испорака
-+

Garmin заменски ремчиња за Fenix 3

Прилагодете го вашиот уред со стил кој е уникатен за вас со издржливите ремчиња кои доаѓаат во повеќе бои.

Ремчињата се направено од уретан и се приспособливи за да овозможат максимална удобност и во најекстремните услови.

  • Ремчето, иглиците и одвојувачот за иглиците се наоѓаат во пакетот
  • Компатабилни уреди: Fenix 3, Fenix 3 Sapphire, D2 Bravo

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018