Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Справи за вежбање

Сортирај по:
Oprema
9.190,00ден
Фитнес пралелна справа Equaliser Equaliser е иделна справа за сите активни луѓе кои сакаат да прават тежински тренинг со сопствената тежина. Корисниците можат сами да одлучат кое ниво на тежина им е задоволувачко со приспособувањ..
Oprema
156.280,00ден
TRAINER IMPULSE Екстремно цврстa и компактна справа дизајнирана за најголеми отпори.  Едноставно влечење на осигурувачот брзо и лесно ја менува висината на мешунките и дава можност за неограничен број вежби за функционална обука, зајакнува..
Oprema
11.070,00ден
Држачи за шипка Овие цврсти држачи за ипка едноставно се регулираат по висина за изведување на различни вежби, клекнувања, потисок со клупа, подигнување на прсти, превиткувања итн Многу цврсти и стабилни направени од цевки ..
Oprema
2.200,00ден
1 парче специјално дизајнирана хромирана шипка која со затворач се додава на сајлите Наменета за изведување на голем број вежби кои вклучуваат изведување на: веслање, влечење, потисок и превиткување на лат машина итн. ..
Oprema
1.790,00ден
Специјално дизајнирана закривена хромирана шипка која со затворач се спојува на сајлата. Наменета за професионална употреба во клубови и теретани за изведување на вежби кои вклучуваат трицепс потисок и истегнување. Гумиран фат кој спречува лизгање..
Oprema
1.530,00ден
1 парче хромиран продолжеток за сајли, лат машини и сл. со гумиран фат. Наменета за употреба во фитнес клубови за изведување на вежби како што се потисок на трицепс, веслање и сл. ..
Oprema
2.490,00ден
Продолжеток за сајли и лат машина, краток Понудата содржи: 1 парче краток лат продолжеток за  - хромиран со ротирачки затворач - гумиран фат за спречување на лизгање и посигурен стисок - наменет за изведување..
Oprema
3.680,00ден
Висококвалитетен широк Лат продолжеток за сајли 1 лат продолжеток за професионална употреба. Хромиран со   ротирачки затворач и гумиран фат за спречување на лизгање и посигурен стисок. Наменет за изведување на вежби кои вклуч..
Oprema
4.790,00ден
Фиксни паралелни држачи за ѕид Овие монтажни држачи овозможуваат ефикасно јакнење на горниот дел на телото преку неколку различни позиции: - подлога за лактовите – овозможува изведување на (knee raise) за јакнење на стомачните мус..
Oprema
26.800,00ден
Jednostavnim podizanjem poluge naslona moguća je brza i jednostavna promjena nagiba naslona klupe od kosog do obrnuto kosog položaja. Pomicanje sjedala i naslona omogućiti će vam izvođenje svih vježbi šipkom i jednoručnim utezima. Uz pomoć fiksacijsk..
Oprema
16.700,00ден
Chin Dip справа за која содржи вратило и држачи Самостојна вертикална конструкција за вежбање Chin dip овозможува јакнење на горниот дел од телото прекунеколку различни позиции 1. вратило - за изведување на..
Sveltus
3.290,00ден
Подобрете ги вежбите за горниот дел на телото и мускулите на грбот, рамената, трицепсот, бицепсот, стомакот и др.За теретана или дома Вклучени се упатства за инсталација и комплет завртки..
Atleticore
136.000,00ден
Concept2 Веслачки ергометар Model D со PM5 монитор Вклучува монитор за перформанси PM5Специјалниот дизајн на замаецот ја намалува бучавата и го зголемува чувството на непречено веслање низ водатаСпиралниот амортизер го контролира чувството на с..
Gymstick
1.330,00ден
Тренинкот со оваа шипка е ефикасен и безбеден и е еден од најпопуларните методи за тренирање бидејќи ги развива мускулите на горниот дел од телото на ефективен и разновиден начин. На вратата може да се закачи Doory Gym Bar / Chin Up Bar. Можете д..
Oprema
53.800,00ден
You want to keep your body strong and flexible, but it's often hard to find the time and energy to go to the gym after a busy day. Recognisable? In that case, simply bring the gym to your home, with this compact and comprehensive Tunturi HG20 Strengt..
Oprema
101.600,00ден
Do you like a solid workout, but don't always have the time or inclination to go to the gym? Life is busy enough as it is. Bring the gym to your home with this Tunturi HG60 Strength Station! A complete home gym to help you work on a lean, strong body..
Gymstick
10.500,00ден
Трамполината за скокање е дизајнирана за вршењена вежби со скокање, без разлика дали сте почетник или експерт. Заздравувањето без стрес сега е достапно и практично. Меко потскокнување за подобра кондиција на телото. Силна рамка и долготраен ..
Atleticore
29.900,00ден
Multi Gym 80, Warrior Карактеристики: Димензии: 1220x747x2038 mm Тежина на теговите/плоча во LB: 100 LB (cca 45 kg) Број на плочи: 10 Тежина на една плоча: 4,5 kg Нето тежина на справата: 86 kg Максимална издржливост: 150 kg ..
Atleticore
39.900,00ден
Карактеристики: Димензии: 1272x815x2046 mm Тежина на теговите/плоча во LB: 150 LB (cca 68 kg) Број на плочи: 10 Тежина на една плоча: 6.8kg Нето тежина на справата: 120 kg Максимална издржливост: 200 kg Гаранција: 12 месец..
Atleticore
66.900,00ден
Карактеристики:Димензии на склопениот уред во mm (ДxШxВ): 2512x2133x2032 mmТежина на тегови/плочки во LB: 100 LB (приближно 45 kg)Број на чинии: 10Тежина по чинија: 4,5 кгНето тежина на уредот: 157 kgМаксимална носивост на лице: 200 kgГаранција: 12 м..
Sveltus
6.700,00ден
Идеално за аматери и професионалци.За теретана или за домашна употребаВклучени се упатства за инсталација и комплет завртки Робустен изглед..
Gymstick
82.480,00ден
Pro FTR е исклучително цврст и елегантен велосипед за тешки вежби за центрирање. Овој професионален велосипед ги задоволува потребите за тренинг дури и на најпребирливите ентузијасти кои тренираат дома. Замаецот од 22 килограми заедно со погонот н..
Unknown!
92.250,00ден
The Tunturi SM80 Full Smith home gym has everything you need for a full-body workout! Ideal if you want to exercise at home, but also an excellent, complete piece of equipment for the gym or rehabilitation centre.The benefits of the Tunturi SM80 - Fu..
Gymstick
33.490,00ден
Gymstick IC 4.0 е модерен и робустен велосипед за вежбање, дизајниран да ги задоволи барањата на најсложениот домашен тренинг. Разновидни и едноставни програми за обука обезбедуваат ефективни и инспиративни тренинзи. Компјутерски магнетен отпор со..
Oprema
1.590,00ден
Продолжеток за сајли Трицепс Јаже Наменет за изведување на вежби кои вклучуваат трицепс истегнувања, бицепс превиткувања и сл. За професионална употреба во фитнес клубови и теретани ..
Atleticore
13.650,00ден
Trambolina so zastitna mreza, razmer 177 cm ATLETICORE Трамболината со заштитна мрежа е идеална за забава и користење на отворено. Изработена од најдобрите материјали направени да издржат ектремни користења и долгорочно коритење. Металните делови ..
Gymstick
10.500,00ден
Фитнес ТрамполинаТрамполина за скокање наменета за скок вежби, без разлика дали сте почетник или експерт. Закрепнувањето без стрес сега е прифатливо и практично. Меко одскокнување за подобра кондиција на телото. Силна рамка и долготраен кабел.-Ме..
Прикажани 1 до 27 од 27 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018