Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Bag Halftime Backpack Dash Pink/Hushed Pink

3.200,00ден
-+

Bag Halftime Backpack Dash Pink/Hushed Pink

Технологијата UA отпорна на вода

Димензии :  48 x 30 x 16 cm
77% polyester, 23% nylon
Една големина одговара на сите
Боја: розева

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018