Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Спортски торби и опрема

Сортирај по:
Gymstick
530,00ден
Recovery Twin топкаGymstick Recovery Twin Ball топка за масажа идеална за масажа на мускулите и опуштање. Топката го активира метаболизамот и носи олеснување на болките во мускулите. Дали барате алат за помош за самомасажа или само сакате да се грижи..
QNT
999,00ден
Практична спортска торба, погодна за фитнес , спорт и секојдневна употреба. QNT спортската торба има една голема преграда со патент и мала мрежа од страната за шејкер или спортско шише. Може да ја носите на две кратки рачки или со помош на прилаго..
Gymstick
10.500,00ден
Бесплатна испорака
Фитнес ТрамполинаТрамполина за скокање наменета за скок вежби, без разлика дали сте почетник или експерт. Закрепнувањето без стрес сега е прифатливо и практично. Меко одскокнување за подобра кондиција на телото. Силна рамка и долготраен кабел.-Ме..
Zoe
1.690,00ден
Бесплатна испорака
Baby Girl Duffel BagПрактична торба која припаѓа во секој ормар. Со својот низо профил е неверојатно пространа со доволно место за целата ваша опрема. Поради малата тежина и приспобобливите ремени може да се носи на два начина и во себе содржи дополн..
Polleo Sport
2.000,00ден
Бесплатна испорака
Batman Heroes Train Hard, Meal Cooler BackpackВи го претставуваме новиот рачен ранец на Бетмен! Заборавете на тоа да носите посебна торба во теретана, лаптоп или торба за храна бидејќи овој ранец ќе се погрижи за сето тоа! Бидете подготвени за сè ..
Gymstick
2.510,00ден
Бесплатна испорака
GO Стап за одење, 110cmСтап погоден за нордиско одење за почетници и фитнес љубители. Многу лесен и издржлив. Прерамките се удобни и добро прилагодливи. Рачката е изработена од мека и удобна пена. EVA рачка и добро прилагодлив ремен за палецот. ..
Polleo Sport
420,00ден
Gym Sack Beast Mode ON Одлична торба за вашата тренинг опрема со естетски натпис и дизајн Модерно дизајнирана, практична, компактна и лесна се квалитетите и карактеристики на оваа торбва. Изработена од висококвалитетни материјали кои осигу..
Polleo Sport
420,00ден
Gym Sack Make Yourself Proud Одлична торба за вашата тренинг опрема со естетски натпис и дизајн Модерно дизајнирана, практична, компактна и лесна се квалитетите и карактеристики на оваа торбва. Изработена од висококвалитетни материјали кои..
Gymstick
9.150,00ден
Бесплатна испорака
 Gymstick pro step, Аеробик клупаКлупата за аеробик е многу популарна и е составен дел од опремата на сите фитнес центри. Цврста и издржлива на секое влијание и скок. Површината е изработена од материјал што му овозможува на вежбачот да не се..
Polleo Sport
1.600,00ден
Бесплатна испорака
Polleo Sport Gym Star Duffle Bag, Black/Grey Polleo Sport Gym Star Duffle Bag е висококвалитетна и практична спортска торба, идеална за секаков тип на активност или секојдневна употреба. Карактеристики: Една голема преграда која се затвор..
Polleo Sport
1.600,00ден
Бесплатна испорака
Polleo Sport Gym Star Duffle Bag, Blue Polleo Sport Gym Star Duffle Bag е висококвалитетна и практична спортска торба, идеална за секаков тип на активност или секојдневна употреба. Карактеристики: Една голема преграда која се затвора на п..
Polleo Sport
1.600,00ден
Бесплатна испорака
Polleo Sport Posh Workout Bag, Melange/Bay Polleo Sport Posh Workout Bag е модерна и уникатна за секој тип на тренинг или спорт Карактеристики: Лесна, издржлива и функционална Една голема преграда која се затвора на патент Две надворе..
Polleo Sport
1.600,00ден
Бесплатна испорака
Polleo Sport Posh Workout Bag, Melange/Rose Polleo Sport Posh Workout Bag е модерна и уникатна за секој тип на тренинг или спорт Карактеристики: Лесна, издржлива и функционална Една голема преграда која се затвора на патент Две надвор..
Gymstick
3.530,00ден
Бесплатна испорака
Slam ballМедицинка наменета за силни фрлања која не отскокнува од површинаОтпорна на удирања и фрлања од висина со рапава површина против пролизгувања.Често се користи за рехабилитација и во тренинзи за функционална сила, со важна улога и во спортска..
Gymstick
4.610,00ден
Бесплатна испорака
Speed AcceleratorSpeed accelerator дозволува најголем обем на отпор на движења и тренинг со помош.Цевките со отпор се движат нанадвор и навнатре како би обезбедиле раст на снага и зголемување на брзина и ефикасност на наглите движења на телото. Speed..
Gymstick
1.580,00ден
Бесплатна испорака
Тренинг отпор за мускулите на долниот дел од телото. Повеќенамески алат за брзина и снага или едноставно за тонирање и рехабилитација на задната ложа и кватрицепсот. Содржи: 2 ком. подесувачки траки со гумени цевки од латекс.Големина (cm): 40 x 20 x ..
Gymstick
2.460,00ден
Бесплатна испорака
Speed Resistance падобранSpeed resistance падобран создава отпор потребен за спортистот кој го користи да добие уште поголема брзина. Со помош на падобранот за време на тренинг ке добиете на брзина и издржливост.СКУ 61079Големина (cm) 122x122x1Тежина..
Gymstick
2.240,00ден
Бесплатна испорака
Speed скали, 11 steps, 590 cmСкали за агилност кои служат за подобрување на брзина нагли промени во различини насоки со задржување на стабилноста и балансот. Овие вештини се битни за секој спортист кој сака надоградба на своите способности на поголем..
Gymstick
1.540,00ден
Бесплатна испорака
Чуњевите се употребуваат за голем број на вежби и означување Агилност, експлозивност и брзина. Погодни за лични и кондициски тренинзи.СКУ: 61075Големина(cm): 13,7x13,7x22,5Тежина(kg): 0,84..
Gymstick
440,00ден
Sweat Bands за рачни зглобови. 2комУдобни за апсорпција на потта од лицети, го олеснуваат тренингот. Погодни за секој спорт.·         Материјал: 80% памук, 15% најлон i 5% гума.·     ..
Under Armour
2.850,00ден 2.280,00ден
Бесплатна испорака
Технологијата UA Storm е отпорна на вода Преграда за лаптопт до 15" Димензии кога се полни: 12 "Ш x 18,9" H x 6,2 "L Обем: 22 Л. 100% полиестер Една големина одговара на сите 1362365-001..
Under Armour
2.850,00ден 2.280,00ден
Бесплатна испорака
Технологијата UA Storm е отпорна на вода Преграда за лаптопт до 15" Димензии кога се полни: 12 "Ш x 18,9" H x 6,2 "L Обем: 22 Л. 100% полиестер Една големина одговара на ситеБоја: црна/сива..
Under Armour
2.850,00ден 2.280,00ден
Бесплатна испорака
Технологијата UA Storm е отпорна на вода Преграда за лаптопт до 15" Димензии кога се полни: 12 "Ш x 18,9" H x 6,2 "L Обем: 22 Л. 100% полиестер Една големина одговара на ситеБоја: тегет/бела..
Under Armour
3.260,00ден
Бесплатна испорака
Создаден за да му даде на секој спортист токму она што му треба за да остане во својата игра. Водоотпорен, цврст како нокти, удобен како сè и ги има сите џебови што ви се потребни за да ги држите сите ваши работи. Што друго би можеле да посакате? ..
Under Armour
3.260,00ден
Бесплатна испорака
Built to give every athlete exactly what they need to stay on their game.Water-repellent, tough as nails, comfortable as anything and has all the pockets you need to hold all of your stuff.What else could you want?UA Storm technology delivers an elem..
Under Armour
3.260,00ден
Бесплатна испорака
Создаден за да му даде на секој спортист токму она што му треба за да остане во својата игра. Водоотпорен, цврст како нокти, удобен како сè и ги има сите џебови што ви се потребни за да ги држите сите ваши работи. Што друго би можеле да посакате? ..
Прикажани 1 до 30 од 58 (2 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018