Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Бразилски бути сет Екстра лајт

280,00ден
-+

Комплетот за обликување на задникот е соодветен реквизит за зајакнување на сите 3 мускули на задникот. Ви овозможува изолациони вежби за да постигнете цврст, затегнат и обликуван задник. Лесен е и доволно мал за да можете да го носите со себе каде и да одите и никогаш да не го пропуштите десетминутниот тренинг.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018