Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Бенч и останати клупи

Сортирај по:
Oprema
33.300,00ден
Опис на производот Регулирачка клупа со повеќе нивоа и голем број позиции за тренинг кои му овозможуваат на корисникот брза промена со цел да се најде идеалната позиција за тренинг. Клупата има стабилна база и солидна конструкција која може да п..
Oprema
23.550,00ден
Клупа за тренинг – “Standard Pro Telto” Мултифункционална клупа за тренинг Оваа квалитетна мултифубнкционална клупа за тренинг по своите карактеристики може да се спореди со професионална опрема која се среќава во фитнес клубови. На оваа робуст..
Atleticore
17.200,00ден
Клупа Bench, Pro Telto Нова ATLETICORE Pro Telto мултифункционална клупа за тренинг која може да се спореди со професионална опрема со сите нејзини карактеристики. На оваа робутна клупа можете да тренирате: (Leg curl - превиткување) (Leg е..
Atleticore
16.390,00ден
Universal Adjustable Bench, Strong Strong клупата на Atleticore е идеална за изведување на вежби во домашни услови. Може да се намести во 5 различни положби, од рамна до исправена под агол од 90 степени. Направена од издржливи материјали одлично ќ..
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018