Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Јажиња и цевки

Сортирај по:
Atleticore
650,00ден
Латекс Tube Аtleticore Light е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со лесно оптоварување. Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење . Таа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напорни..
Atleticore
990,00ден
Латекс Tube Аtleticore Hard е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со тешко оптоварување. Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење . Таа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напорни ..
Atleticore
730,00ден
Латекс Tube Аtleticore Medium е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со средно оптоварување. Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење . Таа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напор..
Atleticore
860,00ден
Јаже за скокање Економична верзија на ултра брзо јаже. Рачките се доволно долги (12цм) и со помош на ротирачки механизам, овозможено е убрзување на сајлата со минимален напор. Едноставно подесување на должината на сајлата до максимум 285цм ..
Sveltus
810,00ден
Прилагодливото јаже за скокање е совршено за работа на вашата издржливост, како и кардио фитнесот.Обложен челичен кабел со дијаметар од 4 mm за брзо вртењеТопчести лежишта за непречено вртење Прилагодлива должина и ергономски рачки..
Sveltus
1.240,00ден
Совршен за работа на вашата издржливост, како и кардио фитнесот.Пластично јаже, чија должина може да се прилагоди.Алуминиумски рачки кои имаат подобар стисок и спречуваат лизгање. Топчести лежишта за подобра ротација...
Atleticore
860,00ден
Speed rope - Јаже за скокање AtleticoreЕкономична верзија на ултра брзото јаже за скокањеДоволно долги рачки (12 цм) и со помош на ротирачки механизам овозможено е дополнително забрзување со минимален напорЕдноставно подесување на должина до максимум..
Atleticore
7.960,00ден
Battle rope, Тренинг јаже, 38 mm / 12 mСистемот за обука на јаже е единствена и комплетна програма за фитнес што ќе ви помогне да ја подобрите вашата кондиција за кратко време и да развиете сила, експлозивност и брзина.Ова квалитетно јаже за обука (B..
Everlast
990,00ден
·         Исклучително долго и издржливо гумено јаже за секојдневен тренинг. ·         Рачки со затворени топчести лежишта за брзина и прецизност. ·  &nbs..
Sveltus
1.090,00ден
Koжното јаже за скокање е совршено за работа на вашата издржливост, како и кардио фитнесот. Топчести лежишта за непречено вртење..
Sveltus
270,00ден
Лесно и практично јаже за прескокнување од ПВЦ. Идеално за кардио тренинг...
Atleticore
1.090,00ден
Јаже за скокање од Atleticore со дополнителна тежина во рачките за подобрување на агилност координација високо квалитетен материјал 225гр дополнителна тежина во секоја рачка теговите можат да се отстранат приспособлива должина меки..
Atleticore
1.060,00ден
Комбинација која ќе го однесе вашиот тренинг на ново ниво и ќе ви овозможи да ја достигнете посакуваната форма !! Магнезиум за раце Коцка AtleticoreЗа цврст и силен фатПримената на силен фат е исклучително важна во спортови како bodybuilding, ис..
Sveltus
720,00ден
Челично јаже за скокање, со дијаметар од 2,5 мм.Лесно и компактно, идеално за брзи тренинзиОдлично е за двојни скокови Има ергономски рачки кои овозможуваат подобар зафат..
Sveltus
720,00ден
Челично јаже за скокање, со дијаметар од 2,5 мм.Лесно и компактно, идеално за брзи тренинзиОдлично е за двојни скокови Има ергономски рачки кои овозможуваат подобар зафат..
Sveltus
720,00ден
Челично јаже за скокање, со дијаметар од 2,5 мм.Лесно и компактно, идеално за брзи тренинзиОдлично е за двојни скокови Има ергономски рачки кои овозможуваат подобар зафат..
Kineta
740,00ден
Ултра брзo јаже. Рачките се доволно долги (18 см) и со помош на ротирачки механизам е можно да се забрза кабелот со минимален напор. Лесно прилагодување на должината на кабелот до максимум 285 см...
UFC
738,00ден
Мазни топчести лежишта за супериорно чувствоТешко кожено јаже (дијаметар 5 мм, прилагодлива должина до 9 стапки)Рачки од пена за удобно држење, го намалува уморот на рацетеБоја: црна Материјал за рачка: пена Димензии на пакувањето: 19,..
Sveltus
490,00ден
Совршен за работа на вашата издржливост, како и кардио фитнесот.Топчестото лежиште ја зголемува брзината на вртење. Направени од гумени цевки и рачки од пена...
Gymstick
880,00ден
Кожно скокачко јаже – дрво Јажето за скокање на Gymstick е јаже за тренинг на класичен спортист. Доаѓа со цврсто кожнено јаже со должина од 275 см, лежишта со прецизно топчести и удобно дрвени рачки. Совршено за долги сесии во сала или дома. Скокањ..
Прикажани 1 до 20 од 20 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018