Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Atleticore, Latex Mini Bands set, 3 парчиња

1.100,00ден
-+

Atleticore, Latex Mini Bands set, 3 парчиња

Сет од 3 еластични траки

Овие траки Ви овозможуваат да вежбате каде што ќе посакате: дома, во теретана, на отоворено и кога патувате. Се применуваат во многу вежби ,како за горен дел така и за долен дел од телото. Одлични се латерални исчекори , рамо и раце.

Сетот се состои од 3 траки со димензии 250см х 50мм и различни оптеретувања/дебелина:

0,4 mm

0,5 mm

0,7 mm

Производител: Atleticore

Напомена: Можно е бојата на артиклот да се разликува од бојата на сликата 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018