Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

-15%

Фитнес ролер пена Atleticore, 90 cm

1.890,00ден 1.607,00ден
Бесплатна испорака
-+

Foam roller – фитнес ролер, изработен од густа ЕВА пена, лесен и едноставен за употреба овозможува безбројни корисни вежби за развој на сила и рамнотежа, обликување и масажа на целото тело.

Идеален за само-масажа и пилатес

Одличен за истегнување

Должина – 900 мм

Ширина – 150 мм

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018