Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

ACTIVE 10KG VINYL DUMBBELL SET

ACTIVE 10KG VINYL DUMBBELL SET

3.070,00ден
-+

Прилагодливиот сет од 10 килограми е дизајниран за ефективен тренинг за сила.

 

Содржи винилни плочи за безбедно тренирање. Ергономската рачка овозможува подобро држење на раката. Прилагодувањето на тежината е лесно со стегач со пружина.

 

Вклучува: 1 x рачка (480 x 25 mm)

Плочки од  4 x 2,5 kg

2 x штипки

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018