Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Massage Gun Mini

4.290,00ден
-+
Gymstick Fascia Gun е навистина компактен и ефикасен пиштол за масажа кој се вклопува во секоја торба за вежбање. Едноставно се вклучува со притискање на копче и има 6 различни работни брзини. Избраната брзина на масажа може лесно да се провери на екранот на дното на уредот. Со изненадувачка количина на моќ за својата големина, овој пиштол за масажа доаѓа со 4 различни додатоци, а само едно полнење е доволно за 2 до 3 часа употреба. Куќиштето во кое доаѓа пиштолот за масажа не зазема многу простор, но USB-C полначот, 4 глави за масажа и самиот уред без проблем се вклопуваат внатре.

Карактеристики:

  • Компактна големина
  • Лесен за користење и носење
  • Вклучува пиштол, полнач, торбичка за носење и упатства за употреба
  • Вклучува 4 различни глави за масажа
  • 1 година гаранција
Техничка информација:

  • Батерија 1500 mAh / 12,6V
  • Траење на батеријата 2-3 часа со едно полнење
  • Моќност на моторот 12W
  • Мозочен удар 6 мм
  • 6 различни брзини на масажа (1400 - 2800 вртежи во минута)
Материјал: ABS, PP, челик, силикон, EVA

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018