Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Gymstick хексагонален гумиран тег 22.5кг

5.730,00ден
Бесплатна испорака
-+

Gymstick хексагонален гумиран тег 22.5кг

Хексагонални тегови на Gymstick ви даваат многу можности за тренинг со тегови. Изработени се од издржлив челик и обложени со висококвалитетна гума што ја намалува буката за време на тренингот и истовремено ги штити вашите подови. Мазната рачка овозможува силен стисок.

 

Материјали: челик, гума

Должина на рачката: 13 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018