Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Fitness Elastic Bands, 3 парчиња

2.040,00ден
Бесплатна испорака
-+

Fitness Elastic Bands, 3 парчиња

Идеално за зајакнување на мускулите, рехабилитација и моторна работа.

Благодарение на отстранувачките стеги, овој сет на ремени овозможува тренинзи со променлив отпор и се идеални за прогресивна работа

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018