Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

FITBIT полнач за SENSE/VERSA 3

1.280,00ден
-+

Чувајте ги вашите Fitbit Sense или Versa 3 секогаш наполнети за да не пропуштите ниту чекор! Овој тенок кабел за полнење има USB приклучок и лесно се вклопува во секоја торба.

 

Кабелот е компатибилен со Sense и Fitbit Versa 3.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018