Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Atleticor Biceps Blaster

2.150,00ден
-+

Атлетикор бицепс бластер

Поддршка за вашите бицепси!

 

Помагалото за бицепс, т.е. Блисепс Бластер, е исклучително ефикасна помош за изолација при тренирање на рацете. Совршено ги поддржува лактите и ви овозможува да ја одржувате правилната позиција додека вежбате бицепс.

Без мамење когае бицепсот во прашање!

 

Biceps Blaster ги спречува корисниците да „мамат“ додека изведуваат вежби. Оваа силна поддршка за бицепс има придобивки како што се удобност, поддршка и стабилност. Направено е од високо квалитетен материјал на кој корисникот може целосно да се потпре. Исто така, уникатниот дизајн е насочен кон тренинг на мускулите на рацете, градите и рамото.

 

Главни карактеристики:

тешка челична конструкција

целосно прилагодлива лента за прилагодување на вежби

густи и меки перници за удобност

ви овозможува да ги изолирате мускулите на раката и рамото

Забелешка: Бучици не се вклучени

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018