Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Aluminium weighted skipping rope

1.240,00ден
-+

Aluminium weighted skipping rope

Совршен за работа на вашата издржливост, како и кардио фитнесот.

Пластично јаже, чија должина може да се прилагоди.

Алуминиумски рачки кои имаат подобар стисок и спречуваат лизгање.

Топчести лежишта за подобра ротација.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018