Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Adjustable jumping rope

810,00ден
-+

Adjustable jumping rope

Прилагодливото јаже за скокање е совршено за работа на вашата издржливост, како и кардио фитнесот.

Обложен челичен кабел со дијаметар од 4 mm за брзо вртење

Топчести лежишта за непречено вртење

Прилагодлива должина и ергономски рачки

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018