Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Тренинг елек 5кг

2.870,00ден
Бесплатна испорака
-+

Тренинг елек 5кг

Елеците со тегови внесуваат дополнителна сила на вашиот тренинг. На пример, можете да користите елеци со тежина за да го подобрите вашиот тренинг за трчање, тренинг за мобилност и тренинг со скокови.

 

Елеците со тегови се припиени и удобни благодарение на обликуваниот крој и  начинот на прицврстување.

 

Елекот е изработен од удобен материјал од неопрен и има рефлектирачки ленти напред и назад.

 

Достапно: 2,5 или 5 кг.

 

Пакување:

1 елек од 5 кг

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018