Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Олимписки диск тег, 15кг

2.740,00ден
Бесплатна испорака
-+

Олимписки диск тег, 15кг

Гумиран олимписки диск тег со челичен прстен за олимписка шипка.

 

Супериорен квалитет

Анатомски фат

Обложени со црна гума

Дијаметар на дупка 51 мм (за олимписка лента)

Интегрираниот челичен прстен овозможува лесно лизгање по шипката и полесна промена на тежината

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018