Цена

1.560ден

-70% Акција
468ден Заштедуваш
1.092ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Femme D'influence Dress Tee

For moderate intensity activities- за среден интензитет на вежби

За сите девојки со стил!

Убавината на жените е во нивниот карактер, затоа разбуди ја самодовербата и докажи дека си незаменлива. Не дозволувај други да влијаат на твоите одлуки затоа што ти си жена со свој став.

Потполно поинаква од другите!

Овој oversize baseball dress совршено ќе се вклопи во твојот секојдневен изглед. Супер удобен oversize baseball dress е изработен од сертифициран органски памук и се вклопува во сечија гардероба.

Достапен во : црвена и црна боја

·         Undeniable comfort: неверојатно удобен

·         Состав: 95% Органски памук, 5% Еластин

·         Боја: Црвена, Црна

 

  • Начин на одржување: Рачно перење или машинско до 30 степени C
  • Made with love in EU Moderate intensity
  • Moderate intensity – за среден интензитет на вежби
  • Zoe Fashion


ZOE табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ  (cm) 

 ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

ДОЛЖИНА ВО ЧЕКОР (cm)

XS 80-83 62-65 88-93 76
S 84-88 66-70 94-98 76
M 89-93 71-75 99-103 76.5
L 94-98 76-80 104-108 77
XL 99-103 81-85 109-114 77

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се мерната лента да не е премногу затегната.

Обем на половина - Измерете на најтесниот дел од половината, внимавајте мерната лента да не е премногу стегната.

Обем на колкови - Измерете околу најширокиот дел од колковите и пазете вашите стапала да не се премногу оддалечени.

Должина во чекор - Измерете ја внатрешноста на нозете од препоните до подот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024