Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Encian

Сортирај по:
Encian
260,00ден
Кокосов шеќер BIO, 200гПоради својот уникатен вкус и арома, но и понискиот гликемиски индекс (ГИ 35), тој е одлична алтернатива на шеќерот добиен од шеќерна трска и шеќерна репка.Кокосовиот шеќер се добива од сок од зеленчук од цветни пупки од кокос...
Encian
170,00ден
„Мајка на житарките“ - ова е името на ова античко јужноамериканско растение кое се одгледувало пред 5.000 години во денешните Перу, Чиле и Аргентина и, заедно со пченката, била една од двете основни намирници во Империјата на Инките. И 5000 години..
Encian
290,00ден
Протеинските Мусли од Encian Superfoods претставуваат вистинска револуција во житарките за појадок! Мусли со 33% растителен протеин со додадени семенки е одлична и вкусна комбинација за хранлив оброк на почетокот на денот или по физичката ак..
Encian
100,00ден
Пристигна нова здрава револуција меѓу инстантните каши!Superfoods кашата од ориз со вкус на кокос е првата каша која содржи пробиотик и пребиотик.Еден оброк содржи дури 5 милијарди пробиотички бактериски култури на Lactobacilus rhamnosus Rosell-11..
Encian
100,00ден
Пристигна нова здрава револуција меѓу инстантните каши! Superfoods кашата од ориз со вкус на кокос е првата каша која содржи пробиотик и пребиотик. Еден оброк содржи дури 5 милијарди пробиотички бактериски култури на Lactobacilus rhamnos..
Encian
100,00ден
Сите знаеме колку се важни протеините за човечкото тело - тие се извор на супстанции за градење мускули, крв, кожа, коса, нокти и внатрешни органи, вклучувајќи ги срцето и мозокот, затоа е исклучително важно да внесувате доволно протеини секој ден..
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018