Цена

3.200ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Emotion подлога 

 

Емотивно мат со испакнатини е ефикасно средство за ублажување на мускулната напнатост, болка и непријатност. Притисокот на шилците ја зголемува циркулацијата на крвта и ви овозможува да се чувствувате смирено и опуштено.

 

Димензии (см) 64 x 40 x 3

Тежина (кг) 0,52

Памук во состав, АБС

Содржи Табела за вежби

Пакување (см) 41,5 x 14 x 14

Пакување (кг) 0,73

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024