Цена

990ден
Во цените е вклучен и ДДВ
ROK ISPORUKE: 4-5 radnih dana

Професионална двојна топка за масажа изработена од материјал TPE

 

твојот нов најдобар пријател

помага да се релаксираат мускулите и да се отстранат насобраните нуспроизводи од вежбање и стрес

обезбедува чувство на удобност

 

ја отстранува болката во долниот дел на грбот, нозете, стапалата и рамената

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024