Цена

1.720ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ова двојно тркало може да се користи со една или со две раце и овозможува обука на левата или десната страна одделно.

 

  • Меки рачки од пена за удобен зафат.
  • За стомачни, раце, рамена, зајакнување на мускулите на грбот.
  • Идеално за зајакнување на горниот дел од телото и торзото.
  • Вклучени се упатства за употреба

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024