Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Doc Pharma

Сортирај по:
Doc Pharma
640,00ден
Doc Aloe Vera Doc Aloe Vera со Органски Алое Вера гел (barbadensis miller) со 99,7% чистота на алое вера гел и висока концентрација (200:1) 100% алое вера гел во секоја доза, збогатен со витамин Е, Цинк и Биотин. Doc Aloe Vera има неодол..
Doc Pharma
280,00ден
Doc B-Complex ги содржи сите есенцијални Б витамини во 1 таблета. Витамин Б-комплекс не се однесува на 1, туку 8 различни витамини. Сите Б-комплекс витамини играат клучна улога во претворањето на храната во енергија. Секој витамин Б, исто та..
Doc Pharma
510,00ден
Doс Coenzyme Q10 висококвалитетен додаток во исхрана кој содржи Коензим Q10 (CoQ10), збогатен со Витамин Б6 и Биотин. Коензимот Q10 (CoQ10) е хранлива состојка која се јавува природно во телото на човекот, но како што старееме, така се нама..
Doc Pharma
1.300,00ден
Doc Collagen 250ml / 500mlDoc Collagen висококвалитетен додаток во исхрана за пиење, кој содржи сертифициран хидролизиран колаген тип 1 риба, е збогатен со хијалуронска киселина, витамин Б комплекс (Б1, Б2, Б5 и Б6), Биотин (Витамин Б7), витамин..
Doc Pharma
630,00ден
Doc Hair Оптимална нега за силна и здрава коса. Doc Hair напредна формула која комбинира колаген тип II, збогатена со витамин Ц, биотин, бакар, селен и цинк со цел подобрување на состојбата на косата. Една таблета комплетно за здравје и ..
Doc Pharma
1.300,00ден
Doc Hyaluronic 50ml Doc Hyaluronic Acid чиста био-хијалуронска киселина, произведенa по пат на Био-ферментација на микроорганизми и не содржи животински елементи. Doc Hyaluronic висококвалитетен додаток во исхрана за пиење, со висока молеку..
Doc Pharma
280,00ден
Doc Hydralyte е специјализиран додаток во исхраната за орална употреба, кој се користи за брза рехидратација и надополнување на изгубените електролити при зголемено потење од физичка активност, вискоа температура, повраќање или дијареа.  ..
Doc Pharma
960,00ден
Doc Iron Advanced напредна формула со висока содржина на железо, збогатена со витамини Б2, Б6, Б12, фолна киселина и витамин Ц. За поддршка на хематопоеза, за високо ниво на енергија во организмот и нормална функција на имунитетниот систем.Погоден..
Doc Pharma
280,00ден
Doc Magnesium. Магнезиумот е клучен минерал што му е потребен на човечкотот тело за одржување на целокупното здравје. Магнезиумот допринесува за нормално функционирање на нервниот систем и за здрави коски. Магнезиумот е еден од оние есен..
Doc Pharma
280,00ден
Doc Multivitamin Man е мултивитаминска/минерална формула специјално формулирана да ги задоволи уникатните потреби на мажите. Една таблета обезбедува хранливите материи за репродукција, одржување, раст и регулација на телесните процеси. Во св..
Doc Pharma
290,00ден
Doc Multivitamin Woman Doc Multivitamin Woman е мултивитаминска/минерална формула специјално формулирана да ги задоволи уникатните потреби на жената. Една таблета обезбедува хранливите материи за репродукција, одржување, раст и регулација на телес..
Doc Pharma
420,00ден
Omega 3 или добри масти, спаѓаат во групата на есенцијални мсни киселини што значи дека човечкотот тело неможе да ги произведува и затоа е потребно да се внесат преку исхрана. Doc Omega 3 содржи висока концентрација на природни Омега 3, со ос..
Doc Pharma
320,00ден
Doc Omega 3 6 9 e премиум мешавина од Омега 3, 6 и 9, есенцијални масни киселини кои се добиени од рибино, ленено и сончогледово масло. Овие есенцијални масти се потребни за неколку физиолошки функции и треба да бидат дел од нашата исхрана, бидејќ..
Doc Pharma
190,00ден
Doc Vitamin C е во форма на таблети со продолжено ослободување и е дизајниран да се ослободи во подолг временски период. Doc Vitamin C е додаток во исхраната кој содржи 500 mg аскорбинска киселина. Една таблета комплетно за здравје и убавина. ..
Doc Pharma
410,00ден
Doc Vitamin D3 1000 IU– 60 таблети додаток во исхраната кој содржи витамин Д3, за силни коски и јак имунолошки систем. Храна за посебни медицински намени - Диететски производ Количина: 60 таблетиБез шеќер, сол и скроб Витаминот Д3 е позна..
Doc Pharma
380,00ден
Doc Zinc & Vitamin C додаток во исхраната со цинк и витамин Ц, за јак имуноложки систем и нормалната функција на коските, мускулите и забите, истовремено помагајќи во намалување на  заморот и исцрпеностаПогоден за веганиКоличина: 60 таблетиН..
Doc Pharma
710,00ден
Doс Beta Glucans додаток во исхрана со Бета глукани 1 и 3 (од квасец) добиен од клеточниот зид на квасец со висока концентрација 250 mg во една таблетаКоличина: 60 таблетиПогоден за веганиБета глуканите се вид на растворливи влакна, или глукозен п..
Doc Pharma
590,00ден
Doс MSM & Glucosamine додаток во исхрана со MSM (Methylsulfonylmethane) и глукозамин (Glucozamine), збогатен со хондроитин (Chondroitin) и био-активен колаген тип II. Придонесува за нормално формирање на колаген за нормална функција на 'рскави..
Doc Pharma
580,00ден
Додаток во исхраната со MSM(Methylsulfonylmethane) и витамин Ц кој придонесува за нормално формирање на колаген за нормална функција на 'рскавицата, зглобовите и коските.Количина: 60 таблетиПогоден за веганиНе содржи глутен, лактоза, гликоза, солMS..
Doc Pharma
2.080,00ден
Doc Collagen 250ml / 500mlDoc Collagen висококвалитетен додаток во исхрана за пиење, кој содржи сертифициран хидролизиран колаген тип 1 риба, е збогатен со хијалуронска киселина, витамин Б комплекс (Б1, Б2, Б5 и Б6), Биотин (Витамин Б7), витамин..
Прикажани 1 до 20 од 20 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018