Цена

3.700ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Creatine Monohydrate, 1000 g

Creatine Monohydrate

Креатин е идеален производ со широк спектар на потрошувачи, од бодибилдери до спинтери, но најважно за луѓе кои сакаат да ја подобрат својата сила, брзина и чиста телесна маса. 

Креатинот во адезонил трифосфат кој е потребен за создавање на ефективно создавање на мускулна контракција. Поголемо ниво на АТП може ултимативно да донесе до подобрување на силата и издржливост. Креатинот придонесува за зголемување на физичка активност при долг интензивен тренинг.

Креатин монохидрат  е најфлексибилна и највкусна форма на креатин која е достпна на пазарот. Совршено е сигурен и здрав и не предизвикува нуспојави.т

Начин на употреба: Промешајте 1/2 мерица (2,5 гр) со вода и конзумирајте еднаш дневно .* После  8 недели правете 1 недела пауза.

**подобрен учинок се постигнува со дневен внес од 3гр креатин. Креатинот не смее да го користат трудници, доилки и личности помлади од 16 години! Конзумирањето може да предизвика раст на телесна маса поради насобирање вода во мускулите

 

Препорачаната дневна доза не смее да се надминува. Додатокот во исхрана не смее да се користи како замена или надоместок на баласирана и здрава исхрана.

Состав:

1 сервирањњ (2,5 гр) содржи:  2,5 гр Креатин монохидрат

Состојки: 100% Креатин Монохидрат

Пакување:

1000 g

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024