Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Енергетски пијалоци

Сортирај по:
QNT
100,00ден
Освежителен овошен пијалок без калории со 2000мг Л-карнитин по шише. Употреба: 1 шише дневно, пред или за време на тренинг. Состав: Доза за конзумирање: 1 шише (700мл) Нутритивна табела На 700мл(1 сервирање) На 100мл ..
Optimum Nutrition
185,00ден
Amino Energy RTD 330 mlAmino Energy RTD - енергија за сите ваши активности!!Optimum Nutrition Amino Energy RTD (Ready to drink) е напиток кој е дизајниран за сите луѓе кои водат активен начин на живот и имаат потреба од дополнителна енергиј..
Bolero
52,00ден
BOLERO Isotonic Sport е погоден во случај на интензивна физичка активност и дехидрираност. Инстантен извор на енергија, јаглехидрати, минерални соли и витамини. Победува дехидрација и замор. Промовира рамнотежа на електролитите во телото.Инстант п..
Polleo Sport Proseries
80,00ден
Fitness Water 500 ml Ароматизирана вода со Л-Карнитин и засладувачи. Освежувачки напиток со 1000мг Л-Карнитин по шише. Состав: Нутритивни вредности 500 ml 100 ml Енергетска вредност 5,5 kcal / 25 k..
ME:First
1.680,00ден 1.008,00ден
Бесплатна испорака
Polleo Sport Me: F1rst  STORM N.OВрвна Енергија 90капсулиГМП нема.Глутен нема.Соодветен за вегетеријанци Амино киселина,креатин,минерали,витамини,кофеин,капсули,додаток во исхрана. Содржи кофеин (120мг/3капсули). Не се препорачува за де..
QNT
110,00ден
Thermo Booster (Actif by Juice), 700 ml Енергетски пијалокThermo Booster (Actif by Juice) е идеален пијалок кој се кознумира пред тренинг. Има одличен вкус, без калории, содржи чист овошен сок во комбинација со кофеин и  Л-карнитин.Предност..
Nocco
200,00ден
NOCCO BCAA Мајами јагода, 330 mlКонзервиран пијалок BCAA NOCCO - RTD без шеќер што ќе го хидрира телото BCAA од NOCCO е RTD функционален пијалок кој содржи BCAA (аминокиселини со разгранет ланец), Л-карнитин, зелен чај со EGCG, кофеин и шест ..
Nocco
200,00ден
NOCCO BCAA Карибите, 330 mlКонзервиран пијалок BCAA NOCCO - RTD без шеќер што  совршено ќе го хидрира телотоBCAA од NOCCO е RTD функционален пијалок кој содржи BCAA (аминокиселини со разгранет ланец), Л-карнитин, зелен чај со EGCG, кофеин и ш..
Nocco
200,00ден
Ноко БЦАА Лимон 330МЛNOCCO BCAA Лимон, 330 mlКонзервиран пијалок BCAA NOCCO - RTD без шеќер што  совршено ќе го хидрира телотоBCAA од NOCCO е RTD функционален пијалок кој содржи BCAA (аминокиселини со разгранет ланец), Л-карнитин, зелен чај со..
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018