Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Храна и закуски

Сортирај по:
ME:First
260,00ден
Guilt-Free Fruit Spread, 220g, StrawberryОвошје со божествен вкус! Неодоливиот џем од јагода ќе се вклопи совршено во вашиот план за спортска исхрана и ќе стане омилена ваша фитнес ужинка. Ова летно овошје со неодолив изглед, пријатен мири..
ME:First
260,00ден
Guilt-Free Fruit Spread, 220g, StrawberryОвошје со божествен вкус! Неодоливиот џем од јагода ќе се вклопи совршено во вашиот план за спортска исхрана и ќе стане омилена ваша фитнес ужинка. Ова летно овошје со неодолив изглед, пријатен мирис и вк..
Myprotein
169,00ден
Високо протеинско колаче  со додадени шеќери и засладувачиПротеинското колаче е вкусно печено колаче кое содржи 37,5 гр високо квалитетни протеини. Преку својата високо протеинска содржина, ова меко колаче со одличен вкус е дизајнирано да при..
Optimum Nutrition
230,00ден
Optimum Protein Bar, 60 gOptimum Protein Bar, 60 g носи совршен баланс на висока содржина на протеини и одличен вкус! Вкусната и мека основа е надополнета со крцкав слој и карамела, и е украсена со вистински темен белгиски чоколаден премаз, за ​​н..
Polleo Sport Proseries
360,00ден
Совршен додаток на вашите фит рецепти!Ви претставуваме нови чоколадни капки со ниска содржина на шеќер кои ќе ги израдуваат сите љубители на благото. Со само 0,7 g шеќер на 100 g, ова уживање ќе биде вашиот совршен извор на протеини кога сте во движе..
Polleo Sport Proseries
450,00ден
Три состојки за највкусна комбинација!Протеинскиот крем е божествено намаз од лешници и какао со парчиња бадеми. Овој протеински намаз од три омилени состојки е навистина неодолив. Се карактеризира со исклучително богат примамлив вкус и фина кремаста..
Polleo Sport Proseries
450,00ден
Омилените американски колачиња во нова варијанта!Протеинскиот крем е божествено намаз од лешници и раздробени американски колачиња. Овој протеински намаз од три омилени состојки е навистина неодолив. Се карактеризира со исклучително богат примамлив в..
Polleo Sport Proseries
450,00ден
Неверојатен вкус во кој ќе се заљубиш!Протеинскиот крем е божествено намаз од лешници и раздробени колачиња. Овој протеински намаз од три омилени состојки е навистина неодолив. Се карактеризира со исклучително богат примамлив вкус и фина кремаста тек..
Myprotein
790,00ден
Путер од кикирики во прав со 70% помалку маснотии од класичниот путер од кикирики. Има висока содржина на влакна и брзо се меша. Се прави со притискање на путерот од кикирики и отстранување на маснотиите од него. Путерот од кикирики во прав е..
ME:First
96,00ден
Чипс кој можете да го грицкате без грижа на совест!Чипсот на многумина е омилената грицка и тешко може да и се одолее. Доколку сте љубители на грицки а сепак внимавате на здравата храна, тогаш Extra Crunchy Protein Chips е идеален за вас. О..
ME:First
96,00ден
Protein Chips, Extra Crunchy, 25 g Чипс кој можете да го грицкате без грижа на совест! Чипсот на многумина е омилената грицка и тешко може да и се одолее. Доколку сте љубители на грицки а сепак внимавате на здравата храна, тогаш Extra C..
ME:First
105,00ден
Protein Choco Almonds, 45 gОмилените чоколадни бонбони сега доаѓаат во соодветна варијанта на протеини!Закуски од сладок бадем во чоколадо се меѓу оние омилени пралини на кои е тешко да се одолее! Бадемите покриени со слој од темно чоколадо и протеин..
ME:First
105,00ден
Protein Choco Peanuts, 45 gОмилените чоколадни бонбони сега доаѓаат во соодветна варијанта на протеини!Закуски од сладок кикирики во чоколадо се меѓу оние омилени пралини на кои е тешко да се одолее! Бадемите покриени со слој од темно чоколадо и прот..
Polleo Sport Proseries
420,00ден
Protein Chocolate hazelnut flavour cream, 200 g Protein Cocoa Cream е паметна и здрава алтернатива на класичните чоколадни намази со помалку калории, полн со вкус и квалитетни нутриенти. Protein Cocoa Cream е чоколаден намаз бога..
Polleo Sport Proseries
420,00ден
Protein hazelnut vanilla flavour Cream, 200 gПрироден и здрав - со феноменален вкус !!Млечен намаз со протеин од суруткаProtein White Chocolate Cream е паметна и здрава алтернатива на класичните чоколадни намази со малку калории, полно со вкус и..
Polleo Sport Proseries
420,00ден
Protein Cream Delicious Duo, 200 gProtein Cream Delicious Duo е паметна и здрава алтернатива на класичните чоколадни намази со помалку калории, полн со вкус и квалитетни нутриенти.Protein Cream Delicious Duo е чоколаден намаз богат со ..
Optimum Nutrition
210,00ден
Protein Crisp Bar, 65 gВкусна чоколадна лента која ви овозможува да ги постигнете вашите нутритивни цели.Главни карактеристики:крцкавост20гр висококвалитетни протеининема додадени шеќерипогодно за вегетеријанциУпотреба:Конзумирајте го како меѓу оброк..
Twini
99,00ден
176g / Твини Ванила без шеќер 176гВанила сендвич бисквит со какао крем, без шеќер.Кутијата од 176г содржи 4 мини пакувања. Секое мини пакување има 4 сендвич бисквити. Закуска со одличен вкус и  0% шеќер. Практично, хигиенски и функционално за..
Twini
30,00ден
Твини Ванила без шеќер 44гВанила сендвич бисквит со какао крем, без шеќер.  Мини пакување со 4 сендвич бисквити. Закуска со одличен вкус и  0% шеќер. Практично, хигиенски и функционално за секоја пригода. СоставМК - ВАНИЛА КЕКСИ СО ПОЛНЕ..
Twini
90,00ден
Твини кето куки со 20% белгиско чоколадо 33гКето куки со премиум белгиски чоколадни парченца без додаден шеќер. Се работи за продукт кој се базира на уникатна комбинација на бадемово брашно, протеин од грашок,  соин протеин и  без шеќер ..
Twini
99,00ден
Твини со темно какао без шеќер 176гСендвич бисквит со премиум темно какао со јужноамериканско потекло и ванила крем, без шеќер. Кутијата од 176г содржи 4 мини пакувања. Секое мини пакување има 4 сендвич бисквити. Закуска со одличен вкус и  0..
Twini
30,00ден
Твини со темно какао без шеќер 44гСендвич бисквит со премиум темно какао со јужноамериканско потекло и ванила крем, без шеќер.  Мини пакување со 4 сендвич бисквити. Закуска со одличен вкус и  0% шеќер. Практично, хигиенски и функционално..
Прикажани 1 до 23 од 23 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018