Цена

33.000ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена
 • Тежина на главното тркало 23 кг Тип на цевка:

 • Цевка од не'рѓосувачки челик 30*30

 • Цевка од не'рѓосувачки челик 30*60

 • Квадратна челична цевка 40 * 40

 • Вертикално подесување на рачката: Прилагодлив опсег: 38 см

 • Хоризонтално прилагодување на опсегот на рачката за прилагодување: 8,5 см

 • Вертикално подесување на седиштето: 50 см

 • Хоризонтално подесување на седиштето 6,5cm

 • Преголема централна оска: Дијаметар: 40 мм

 • Јадро на вратило на педалата: Дијаметар: 18 мм

 • Н.В.: 68 кг

 • G.W.: 72 кг

 • Големина на картон: 106*23*78cm

 • Големина на склопување 125*580*115cm

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024