Цена

2.400ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Новиот Collagen SM 500ml е специјална комбинација на активни состојки, кои помагаат да се подобри кожата, косата и ноктите, подобра функција на зглобовите и дава на здравје  на целиот организмот. Колаген СМ содржи хидролизиран колаген од риба, хијалуронска киселина, масло од бораџ (омега 6), екстракт од црн пипер и витамини Б6, Ц и Е произведени во Англија и со својата единствена формула може да понуди: - цврста, младешка кожа - здрава коса - јака нокти - Силни зглобови и коски

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024