Цена

2.800ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

CH Alpha

"CH Aplha" продукт кој содржи патентирани состојки дизајнирани за намалување на болката во зглобовите без разлика дали е предизвикана од стареење, преголем напор или некоја претходна спортска повреда.

Како функционира?

CH Alpha

CH Alpha претставува течност која содржи биоактивни колагенски пептиди и патентираната состојка "Fortigel". 

Активни состојки

Иако "Fortigel" е клучната активна состојка во "CH Alpha" формулата во себе содржи витамин Ц, вода и шеќер.

Препорачана употреба

Се користи едно шишенце дневно козумирано директно или измешано со вода или сок.

CH Alpha Kolagen CH Zglobovi Obnova alpha ch kolagen zglobovi obnovaCH Alpha ЦХ 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024