Цена

6.660ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Bungee SET- 4 различни нивоа на оптоварување x 2 банџи гуми, можно да се комбинираат + 10 продолженија за раце / нозе, рачки и половината.

Секоја банџи гума е долга 150 см, а најмногу 400 см кога е затегната. Надворешниот материјал е издржлив и спречува прекумерно истегнување и пукање на внатрешната гума.

 

Се состои од 19 дела.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024