Цена

5.000ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава
ROK ISPORUKE: 4-5 radnih dana

Бугарска вреќа, ПРО 15кг

Вежбањето со бугарска вреќа ја зголемува јачината и издржливоста на рацете, рамената, грбот и нозете. Подобрува координација на телото, издржливост и јачина на големите мускулни групи.

Идеално за низа глобални, едноставни и ефикасни вежби.

Тие ја зголемуваат мускулната маса и телесната флексибилност.

Наменет за професионална употреба обезбедува цврстина, издржливост и стабилност.

2 рачки за широк спектар на основни вежби

3 рачки за вежби за зајакнување на раце и грип

 

тежина: 15кг

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024