Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Завои / ленти / стегачи

Сортирај по:
Everlast
569,00ден
120" Flexible Cotton/Spandex Blend Handwraps Дизајнирани за тренинзи со удари во тешки бокс вреќи, тренинзи за брзина на удари, кардио тренизи 120" (3 m) мешан материјал од памук-спандекс Нудат сигурност за рацете и зглобовите за време на т..
Everlast
550,00ден
Бандажи Everlast, 2.75 м 108" Flexible Cotton/Spandex Blend Handwraps Дизајнирани за тренинзи со удари во тешки бокс вреќи, тренинзи за брзина на удари, кардио тренизи 108" (2,75 m) мешан материјал од памук-спандекс Нудат сигурност за ра..
Atleticore
390,00ден
Завои за раце 5 m еластични, црниУдобни, сигурни и издржливи, еластични спортстки завои со должина од 5 метри.Стегнување на лепенка поради практичност и слобода на движење.Пакување:1 пар (2 завои)..
Atleticore
390,00ден
Завои за раце 5 m нееластични, жолтиУдобни, сигурни и издржливи, еластични спортстки завои со должина од 5 метри.Стегнување на лепенка поради практичност и слобода на движење.Пакување:1 пар (2 завои)..
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018