Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Вреќи

Сортирај по:
Everlast
1.090,00ден
Everlast Standard Swivel Носач за speed bag (брза вреќа). Изработена од квалитетен материјал за врвна издржливост.  Прецизна подвижна конструкција за брзо прецизно одбивање  ..
Everlast
1.100,00ден
Wood Beam Heavy Bag Hanger Изработен од тврд челичен материјал и цврста изработка како гаранција за сигурност и стабилност на конструкцијата. Изработен од нерѓосувачки челик како би се осигурала долготрајност и издржливост на производот. ..
Everlast
1.530,00ден
Бесплатна испорака
Everlast Speed Bag, Vintage, Brown синтетичка кожа, со одлична изработка обезбедува издржливост и подобрена функционалност.Избалансирана за точни скокови на тренинг.Овој Everlast Speedball е погоден за употреба дома, но и во теретана.Вежбите Eve..
Polleo Sport
4.000,00ден
Бесплатна испорака
POLLEOSPORT вреќа за бокс 100cmБоречките вештини се познати за подобрување на сите моторни вештини - координација, агилност, рамнотежа, брзина и експлозивна моќ. Торба за бокс е идеален реквизит за малку поинаков начин на вежбање и постигнување п..
Polleo Sport
4.690,00ден
Бесплатна испорака
POLLEOSPORT вреќа за бокс 125cmБоречките вештини се познати за подобрување на сите моторни вештини - координација, агилност, рамнотежа, брзина и експлозивна моќ. Торба за бокс е идеален реквизит за малку поинаков начин на вежбање и пос..
Polleo Sport
5.550,00ден
Бесплатна испорака
POLLEOSPORT вреќа за бокс 150cmБоречките вештини се познати за подобрување на сите моторни вештини - координација, агилност, рамнотежа, брзина и експлозивна моќ. Торба за бокс е идеален реквизит за малку поинаков начин на вежбање и пос..
Polleo Sport
6.480,00ден
Бесплатна испорака
POLLEOSPORT вреќа за бокс 175cmБоречките вештини се познати за подобрување на сите моторни вештини - координација, агилност, рамнотежа, брзина и експлозивна моќ. Торба за бокс е идеален реквизит за малку поинаков начин на вежбање и пос..
Polleo Sport
3.390,00ден
Бесплатна испорака
POLLEOSPORT вреќа за бокс 75 cmБоречките вештини се познати за подобрување на сите моторни вештини - координација, агилност, рамнотежа, брзина и експлозивна моќ. Вреќа за бокс е идеален реквизит за малку поинаков начин на вежбање и постигнува..
Everlast
1.100,00ден
засилен за кревање на вреќа до 45кг  "S" куки за подесување на висини   ..
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018