Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

UFC PRO Grapping Head Gear, Black/Red

4.950,00ден
Бесплатна испорака
-+

UFC PRO Grapping Head Gear, Black/Red

Штитник за глава кој може да се пере. Три четвртини направенa од ева пена и неопрен.

 

Штитник на главата со низок профил што не е дизајниран да прима удари, но штити во ММА при движење од земја до станување.

Ремен кај брадата со кука и двонасочна еластична лента која обезбедува сигурно прицврстување.

Нелизгачка постава што одбива влага.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018